'Amerikan Yaz Kampı' Camp Bradley Bu Yaz Coliseum Acarkent'te'

'Amerikan Yaz Kampı' Camp Bradley Bu Yaz Coliseum Acarkent'te'

'Amerikan Yaz Kampı' Camp Bradley Bu Yaz Coliseum Acarkent'te'

brahim Kutluay Sport Academy'nin yönetimini üstlendiği Amerikan Yaz Kampı Camp Bradley bu yaz yine önemli faaliyetlerde bulunacak. Acarkent Coliseum Sportif Yaşam Kulübü'nün ev sahipliğinde 24 Haziran-2 Ağustos tarihleri arasında 4-14 yaş arası çocukların ağırlanacağı 'Camp Bradley@Coliseum', sadece İngilizce'nin konuşulduğu yoğun ve iddialı programıyla dikkat çekiyor.

İlk yılında çocukların ve velilerin büyük beğenisini kazanan Camp Bradley, ABD'de popüler olan tüm spor ve sanat aktivitelerinin yanı sıra bu yılki programını genişleterek Aquapark, Tırmanma Duvarı, Hapkido ve Dalga Havuzu gibi yeni aktiviteleri ile çocuklara eğlenceli saatler geçirme imkanı sunuyor.

Geçen yıl ilk kez gerçek Amerikan Yaz Kampı konseptini Türkiye'ye getirerek sektöre yeni bir soluk getiren İbrahim Kutluay Sport Academy'nin yönetimini üstlendiği Amerikan Yaz Kampı Camp Bradley, çocuklara kampçılık deneyimi ile eğlenerek İngilizcelerini geliştirme fırsatı sunuyor. Yaz kampı boyunca çocuklarİbrahim Kutluay Sports Academy güvencesinde basketboldan beyzbola, yaratıcı dramadan, müziğe çeşitli spor ve sanat dallarını Colıseum Acarkent'in modern ve eşsiz doğası ile fark yaratan tesislerinde deneyimleme imkanı bulacaklar.

4-14 yaş arasındaki çocukların ağırlanacağı kamp için Camp Bradley, İngilizce'nin hakim olduğu yoğun ve etkili bir program hazırladı. Çocukların İngilizcelerini geliştirirken keyifli vakit geçirmelerini sağlayan program, önceki yıllarda olduğu gibi yüzme, beyzbol, basketbol, voleybol, futbol, müzik, dans, Amerikan futbolu, sanat ve el becerileri, yaratıcı drama, jimnastik ve yoga gibi aktiviteler ile bu yıl da çocuklara eğlenerek öğrenme imkanı sunuyor.

YURTDIŞINDAKİ ORTAMI UYGUN FİYATLA TÜRKİYE'YE TAŞIDIK

Eski Basketbol Milli Takım Kaptanı ve Basketbol Yorumcusu İbrahim Kutluay, "Her yıl yurtdışındaki yaz kamplarına gönderilen on binlerce çocuk ve gencin aynı ortamı daha uygun fiyatla Türkiye'de bulması amacıyla Camp Bradley'i 2012'deİstanbul'a taşıdık." diyerek şunları söyledi:

"Gerek kampçılarımızın gerekse velilerimizin gösterdiği ilgiden ve memnuniyetten doğru yolda olduğumuzu bir kez daha anladık. Yaz kampı ile çocuklarımız yabancı koçlar eşliğinde sanatın ve sporun her dalını büyük bir eğlence içerisinde yaşayacak."

Kutluay, ailelerin de çocuklarına yakın olabilmeleri adına kamp için talebin yoğun olduğu İstanbul'un hem merkezi hem de doğanın içerisinde olan Acarkent Coliseum tesislerinin özellikle seçildiğini vurguladı.

CAMP BRADLEY'DE DERS YOK, EĞLENCE VAR

İstanbul'da nadir bulunan doğal bir ortam içerisine kurulmuş ve son derece modern spor salonlarına, yüzme havuzlarına, futbol, basket ve tenis kortlarına sahip olan Coliseum Sportif Yaşam Kulübü ile işbirliği halinde olmaktan çok mutlu olduğunu ifade eden Kutluay, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Amerikalı koçlar eşliğinde dünya vatandaşı olmanın en önemli gereği olan iyi bir İngilizceyi çocuklarımıza vermek istiyoruz. Kampımızın 3 dönemine de devam eden bir çocuğun pratik İngilizcesini önemli ölçüde ilerletmesi, kampa 2-3 yıl devam eden bir çocuğun ise İngilizce konusunda son derece rahat bir konuma geleceğini düşünüyoruz.

Halen okullarında İngilizce öğrenmekte olan çocuklarımızın da pratik hayatta İngilizce kullanma eksikliğini ders takviyesi yapmadan, eğlenerek, spor ve sanat yaparak gidermesini hedefliyoruz. Yaz kampları ve spor okullarımızla son 12 yılda 10 bini aşkın çocuğumuza iyi bir sporcu olmaktan öte iyi birer birey olmanın değerlerini öğretmeye çalıştık. Coliseum ile yine başarılı bir işbirliğine imza atmayı arzu ediyoruz."

Adres Bilgileri

Acarkent Sitesi 10.Cadde T24/2 Villa
Beykoz/İstanbul
Telefon:05326242028 Faks:

E-posta:

İletişim Formu